BİZ KİMİZ
Avrupa ülkelerinde yaşayan Türk profesyonel boksörlerimizin bulundukları ülkeler adına, profesyonel boks lisansı çıkartmaktadırlar ve bu nedenden dolayı, o sporcularımıza sahip çıkmak, ülkemiz adına profesyonel boks lisansının verilmesini ve aynı zamanda da amatör boks ’un önün açarak Türkiye’de bir ilk olarak profesyonel boks lisansı verebilmektir.

HABERLER

 BİZDEN HABERLER

BİZ ARTIK TÜRKİYE İÇİN MÜCADELE ETMEK İSTİYORUZ

Almanya’nın önde gelen promotörü Erol Ceylan, Türkiye Profesyonel Boks Federasyonu’nun faaliyetleri için öncü oldu. Türkiye için mücadele etmek istediklerini söyleyen Ceylan, şampiyon boksörler Fırat Arslan ve Levent Çukur’un yanı sıra Türkiye Profesyonel Boks Federasyonu Başkanı Hayrettin Dikkanoğlu ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

Devamı
PROFESYONEL BOKS FEDERASYONU OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL DUYURUSU

Yönetim kurulumuzun 15/07/2019 tarih ve 2019/ 8 sayılı kararı ile toplanarak, Olağanüstü Genel Kurulun yapılması, 19.01.2020 Pazar günü saat 10:30’da, Evliya Çelebi Mah. Adem Sk. No:7 Tuzla-İst. ve çoğunluk sağlanamaz ise 26.01.2020 Pazar günü aynı yer ve saatte yapılacaktır. Olağanüstü kongre federasyonun kulüp üyelerine resmi sitesi bulunan federasyonun web sitesinden veya gazete ilanında duyurulmasına ve gündem maddeleri aşağıdaki gibi görüşülmesine oy birliği ile karar verildi.

Devamı