ASİL ÜYELER . . .

  1. HAYRETTİN DİKKANOĞLU                  BŞK.                                       
  2. YILMAZ AYDIN                                             BŞK. YRD.
  3. TURAN BAŞAK                                            BŞK. YRD.
  4. MALİK BEYLEROĞLU                             ÜYE                               
  5. İSMAİL MENTEŞE                                     ÜYE               
  6. ZEKERİYA SELAMET                               ÜYE                                       
  7. KÖKSAL AYABAKAN                              ÜYE                           
  8. DAVUT AYDÖNER                                    ÜYE                                      
  9. MURAT TOKAT                                           ÜYE                           
  10. EMRE ARIK                                                   ÜYE                                       
  11. MEHMET AKİF TINDOĞAN               ÜYE                           
  12. KEMAL KARATECİ                                    ÜYE                           
  13. HAYRİ OKUMUŞ                                       ÜYE                           
  14. DİLEK YALÇIN                                             ÜYE                                       
  15. NAGEHAN MALKOÇ                              ÜYE                                       
  16. DUYGU ÇELİK                                             GENEL SEKRETER
  17. ELEM ARSLAN                                             SEKRETER
  18. İHSAN AKGÜL                                             SAYMAN

YEDEK ÜYELER . . .

  1. SELİM AKBENİZ
  2. SALİH PAŞA HAZIR
  3. HAMDİ EKMEN
  4. SİBEL YILDIZERLER
  5. AKIN ÖZMEN
  6. OĞUZ YILMAZ
  7. ABDULLAH UÇAR
  8. HOSSEIN TRANDAZ
  9. ERDOĞAN ARI
  10. EMRE DURAN

GÖREV DAĞILIMI . . .

FEDERASYON YÖNETİMİNİN GÖREV DAĞILIMI

 

AD SOYAD                                      GÖREVİ

    1. HAYRETTİN DİKKANOĞLU      BAŞKAN
    2. YILMAZ AYDIN                                 YAPILANDIRMA İŞLERİNDEN SORUMLU BŞK YRD
    3. TURAN BAŞAK                                ÜYE SPOR KULÜP İŞLERİNDEN SORUMLU BŞK. YRD.
    4. MALİK BEYLEROĞLU                  EĞİTİM İŞLERİNDEN SORUMLU AS BŞK.
    5. İSMAİL MENTEŞE                          SPONSORLUK İŞLERİNDEN SORUMLU AS BŞK.
    6. ZEKERİYA SELAMET                    BASIN VE MEDYA İŞLERİNDEN SORUMLU AS BŞK.
    7. KÖKSAL AYABAKAN                   İDARİ İŞLERİNDEN SORUMLU AS. BŞK.
    8. DAVUT AYDÖNER                       BÖLGELERDEN SORUMLU AS BŞK.
    9. MURAT TOKAT                             ORGANİZASYON İŞLERİNDEN SORUMLU AS BŞK
    10. EMRE ARIK                                      HUKUK İŞLERİNDEN SORUMLU AS BŞK
    11. AKİF TINDOĞAN                       ALT KURULLARIN GÖREV TANIMLARI İŞL. SOR. AS BŞK.
    12. KEMAL KARATECİ                    ULUSLARARSI SPORCU İŞLERİNDEN SORUMLU AS BŞK.
    13. HAYRİ OKUMUŞ                        HALKLA İLİŞKİLERDEN SORUMLU AS BŞK
    14. DİLEK YALÇIN                             SİVİL TOPLUM İLİŞKİLERİNDEN SORUMLU AS BŞK.
    15. NAGEHAN MALKOÇ             TEKNİK VE HAKEM İŞLERİNDEN SORUMLU AS BŞK.
    16. DUYGU ÇELİK                           GENEL SEKRETER
    17. ELEM ARSLAN                          SEKRETER
    18. İHSAN AKGÜL                           SAYMAN